Hitachi RAC-42WPE Performance R32 Jednostka Zewnętrzna
VAT: 23%
lub 0% dla firm w UE
Magazyn [PL] Radzymin
Dostawa do
Polska
Austria
Belgia
Bułgaria
Chorwacja
Cypr
Czechy
Dania
Estonia
Finlandia
Francja
Grecja
Hiszpania
Holandia
Irlandia
Litwa
Luksemburg
Malta
Niemcy
Polska
Portugalia
Rumunia
Szwecja
Słowacja
Słowenia
Węgry
Włochy
Łotwa
Koszt wysyłki
1 Przedmiot
SKU: 28768
Opis
  • Wysoka wydajność chłodnicza: 4.2 kW (zakres 1.7 - 5.0 kW), idealna do pomieszczeń o powierzchni 35-45 m².
  • Efektywne ogrzewanie: 5.4 kW (zakres 1.7 - 6.0 kW), zapewniające komfort termiczny nawet w chłodniejsze dni.