Hitachi RAC-42WPE Performance R32 Unitate Externă
VAT: 23%
sau 0% pentru companiile din UE
Magazin [RO] Radzymin
Livrare către
Polonia
Austria
Belgia
Bulgaria
Cehia
Cipru
Croația
Danemarca
Estonia
Finlanda
Franța
Germania
Grecia
Irlanda
Italia
Letonia
Lituania
Luxemburg
Malta
Polonia
Portugalia
România
Slovacia
Slovenia
Spania
Suedia
Țările de Jos
Ungaria
Costul livrării
1 Obiect
SKU: 28768
Descriere
  • Capacitate de răcire: 4.2 kW (interval 1.7 - 5.0 kW), ideală pentru încăperi de până la 35-45 m².
  • Capacitate de încălzire: 5.4 kW (interval 1.7 - 6.0 kW), asigurând confort termic pe tot parcursul anului.