Hitachi RAC-42WPE Performance R32 Outdoor Unit
VAT: 23%
or 0% for companies in the EU
Warehouse [EN] Radzymin
Delivery to
Poland
Austria
Belgium
Bulgaria
Croatia
Cyprus
Czechia
Denmark
Estonia
Finland
France
Germany
Greece
Hungary
Ireland
Italy
Latvia
Lithuania
Luxembourg
Malta
Netherlands
Poland
Portugal
Romania
Slovakia
Slovenia
Spain
Sweden
Shipping cost
1 Item
Files: 28768
Description
  • Cooling Capacity: 4.2 kW (ranging from 1.7 to 5.0 kW), perfect for maintaining a comfortable environment.
  • Heating Capacity: 5.4 kW (ranging from 1.7 to 6.0 kW), ensuring warmth during colder months.