Hitachi RAC-42WPE Performance R32 Kültéri Egység
VAT: 23%
vagy 0% az EU-s cégeknek
Raktár [PL] Radzymin
Szállítási költség
1 Elem
SKU: 28768
Leírás
  • Hűtőteljesítmény: 4.2 kW (1.7 - 5.0 kW tartományban), mely ideális 35-45 m²-es helyiségek klimatizálásához.
  • Fűtőteljesítmény: 5.4 kW (1.7 - 6.0 kW tartományban), így télen is gondoskodik a kellemes hőmérsékletről.