Hitachi RAC-42WPE Performance R32 Āra Vienība
VAT: 23%
vai 0% PVN uzņēmumiem ES
Noliktava [PL] Radzimina
Piegāde uz
Polija
Austrija
Beļģija
Bulgārija
Čehija
Dānija
Francija
Grieķija
Horvātija
Igaunija
Īrija
Itālija
Kipra
Latvija
Lietuva
Luksemburga
Malta
Nīderlande
Polija
Portugāle
Rumānija
Slovākija
Slovēnija
Somija
Spānija
Ungārija
Vācija
Zviedrija
Piegādes izmaksas
1 Vienība
SKU: 28768
Apraksts
  • Dzesēšanas jauda: 4.2 kW (diapazons 1.7 - 5.0 kW), piemērots telpām līdz 35-45 m².
  • Apkures jauda: 5.4 kW (diapazons 1.7 - 6.0 kW) nodrošina komfortu arī aukstajos mēnešos.