HUAWEI SUN 2000-600W-P Optimerare
VAT: 23%
eller 0% för företag i EU
Lager
Leverans till
Polen
Belgien
Bulgarien
Cypern
Danmark
Estland
Finland
Frankrike
Grekland
Irland
Italien
Kroatien
Lettland
Litauen
Luxemburg
Malta
Nederländerna
Österrike
Polen
Portugal
Rumänien
Slovakien
Slovenien
Spanien
Sverige
Tjeckien
Tyskland
Ungern
Fraktkostnad
För närvarande slut på lager
SKU: 6591
Beskrivning
  • Rammed Modell: HUAWEI SUN2000-600W-P
  • Ratat Inmatnings- och Utmatningskraft: 600 W
  • Maximal Inmatningsvolts: 80 V
  • MPPT Voltsinterval: 10 - 80 V
  • Maximal kortslutningsström (Isc): 15 A
  • Maximal Effektivitet: 99.5%
  • Vägt Effektivitet: 99.0%
  • Överspänningskategori: II
  • Maximal Utmatningsvolts: 80 V
  • Maximal Utmatningsström: 15 A
  • Utmatningsbypass: Ja
  • Utmatningsvolts vid Standby: 0 V
  • Kommunikationsprotokoll: MBUS, RS485, Wi-Fi (valfritt)
  • Säkerhetscertifieringar: IEC62109-1 (Klass II säkerhet)
  • RoHS-kompatibel: Ja
  • Brand säkerhetsstandard: VDE-AR-E 2100-712:2018-12
  • Mått: 75 mm x 140 mm x 28 mm (3.0 in. x 5.5 in. x 1.1 in.)
  • Vikt: Med kablar: 0.6 kg (1.3 lb), Utan kablar: 2.5 kg
  • Monteringsalternativ: Rammonteringsbricka/T-formad skruv
  • Inmatningsanslutning: Staubli MC4
  • Inmatningskabel längd: 0.15 m (0.49 ft)
  • Utmatningsanslutning: Staubli MC4
  • Utmatningskabel längd: 1.3 m (4.3 ft)
  • Driftstemperatur- och fuktighetsområde: -40°C till +85°C (70%-100% RH)