Huawei SUN2000-600W-P optimeerija (Power Optimizer) 600 W, MPPT, MC4
VAT: 23%
või 0% ELi ettevõtetele
Ladu
Kohaletoimetamine aadressile
Poola
Austria
Belgia
Bulgaaria
Eesti
Hispaania
Holland
Horvaatia
Iirimaa
Itaalia
Kreeka
Küpros
Läti
Leedu
Luksemburg
Malta
Poola
Portugal
Prantsusmaa
Rootsi
Rumeenia
Saksamaa
Slovakkia
Sloveenia
Soome
Taani
Tšehhi
Ungari
Saatmiskulu
Hetkel laos pole
SKU: 6591
Kirjeldus
  • DC sisendvõimsus ja pinge: nominaalne 600 W; maksimaalne sisendpinge 80 V; MPPT-vahemik 10–80 V.
  • Maksimaalne sisendvool: Isc kuni 14,5 A; lühistõke kuni 14,5 A.
  • Tõhusus: maksimaalne efektiivsus 99,5%; kaalutud tõhusus 99,0%.
  • Väljund ja kaitse: väljundpinge kuni 80 V; väljundvool kuni 15 A; väljundpuhver olemas; standbyni korral 0 V; väljundimpedants 1 kΩ ±10%.
  • Ohutus ja sertifikaadid: IEC62109-1 klass II; RoHS-, VDE-AR-E 2100-712:2018-12; IP68 kaitse.
  • Füüsilised omadused: mõõtmed 75 × 140 × 28 mm; kaal 0,6 kg; töötemperatuur -40°C kuni +85°C; niiskus 0–100% RH; MC4 sisend- ja väljundühendused; sisendi kaabel 0,15 m; väljundkaabel 1,3 m.