Optimalizátor HUAWEI SUN 2000-600W-P
VAT: 23%
alebo 0 % pre firmy v EÚ
Sklad
Doručenie do
Poľsko
Belgicko
Bulharsko
Česko
Chorvátsko
Cyprus
Dánsko
Estónsko
Fínsko
Francúzsko
Grécko
Holandsko
Írsko
Litva
Lotyšsko
Luxembursko
Maďarsko
Malta
Nemecko
Poľsko
Portugalsko
Rakúsko
Rumunsko
Slovensko
Slovinsko
Španielsko
Švédsko
Taliansko
Náklady na dopravu
Momentálne nie je na sklade
SKU: 6591
Popis
  • Model: HUAWEI SUN2000-600W-P
  • Rátačka Vstupnej Mocy: 600 W
  • Maximálna Vstupná Napiatost: 80 V
  • MPPT Napiatostový Rozsah: 10 - 80 V
  • Maximálny Krátky Obvodový Prúd (Isc): 15 A
  • Maximálna Efektívnosť: 99.5%
  • Vážená Efektívnosť: 99.0%
  • Spôsob Komunikácie: MBUS, RS485, Wi-Fi (voliteľné)
  • Súlad Bezpečnostných Norm: IEC62109-1 (Klasa II bezpečnosti)
  • RoHS Súlade: Ano
  • Žiarené Bezpečnostné Normy: VDE-AR-E 2100-712:2018-12
  • Abstraktné Rozmery:
    • Primárne: 75 mm x 140 mm x 28 mm (3.0 in. x 5.5 in. x 1.1 in.)
    • Alternatívne: 310 mm x 210 mm x 50 mm
  • Tlak a Priemerné Vlhkosti: -40°C do +85°C (70%-100% RH)
  • IP Klasifikácia: IP68
  • Súlade s Invertormi: SUN2000 séria
  • Maximálna DC Moc na Reťazi: 12,000 W
  • Modulárna Optimizácia: Zvýšenie energetického výnosu systému o 5% až 30%
  • Flexible Návrh: Ľahšie rozloženie modulov a 30% vyššia nasadená kapacita na dosah