HUAWEI SUN 2000-600W-P Optimalizáló
VAT: 23%
vagy 0% az EU-s cégeknek
Raktár
Szállítási költség
Jelenleg nincs készleten
SKU: 6591
Leírás
  • Rajzolt bemeneti teljesítmény: 600 W
  • Rajzolt kimeneti teljesítmény: 600 W
  • Legnagyobb bemeneti feszültség: 80 V
  • MPPT feszültségi tartomány: 10 - 80 V
  • Legnagyobb rövidzárlati áram: 15 A
  • Legnagyobb hatékonyság: 99,5%
  • Súlyozott hatékonyság: 99,0%
  • Legnagyobb kimeneti feszültség: 80 V
  • Legnagyobb kimeneti áram: 15 A
  • Kimeneti túllépés: Igen
  • Kimeneti feszültség állásidőben: 0 V
  • Kimeneti ellenállás állásidőben: 1 kΩ ± 10%
  • Kommunikációs protokoll: MBUS, RS485, Wi-Fi (opcionális)
  • Biztonsági megfelelés: IEC62109-1 (II kategória biztonság)
  • RoHS megfelelőség: Igen
  • Tűz biztonsági szabvány: VDE-AR-E 2100-712:2018-12
  • Méretek: 75 mm x 140 mm x 28 mm (3.0 in. x 5.5 in. x 1.1 in.)
  • Súly: Cábelekkel: 0,6 kg (1,3 lb), Cábelek nélkül: 2,5 kg
  • Telepítési lehetőségek: Keret szerelési talp/T-alakú csavar
  • Bemeneti csatlakozó: Staubli MC4
  • Kimeneti csatlakozó: Staubli MC4
  • Működési hőmérséklet/humuszamatartomány: -40°C to +85°C (70%-100% RH)
  • IP minősítés: IP68
  • Kompatibilis inverterek: SUN2000 sorozat
  • Legnagyobb DC teljesítmény egy szálon: 12,000 W
  • Modul-központú optimalizálás: A rendszer energiaélménye 5%-tól 30%-ig nő
  • Rugalmas tervezés: Egyszerűbb modul elrendezés és 30%-kal magasabb átlagos telepített kapacitás
  • Ismertető O&M: Modul-központú láthatóság és finomított kezelés
  • Kimeneti feszültség: 230 V AC
  • Kimeneti frekvencia: 50 Hz / 60 Hz