Hitachi RAC-42WPE Performance R32 Utomhusenhet
VAT: 23%
eller 0% för företag i EU
Lager [PL] Radzymin
Leverans till
Polen
Belgien
Bulgarien
Cypern
Danmark
Estland
Finland
Frankrike
Grekland
Irland
Italien
Kroatien
Lettland
Litauen
Luxemburg
Malta
Nederländerna
Österrike
Polen
Portugal
Rumänien
Slovakien
Slovenien
Spanien
Sverige
Tjeckien
Tyskland
Ungern
Fraktkostnad
1 Produkt
SKU: 28768
Beskrivning
  • Kylkapacitet: 4.2 kW (intervall 1.7 - 5.0 kW)
  • Värmekapacitet: 5.4 kW (intervall 1.7 - 6.0 kW)