Hitachi RAC-42WPE Performance R32 Vonkajšia Jednotka
VAT: 23%
alebo 0 % pre firmy v EÚ
Sklad [PL] Radzymin
Doručenie do
Poľsko
Belgicko
Bulharsko
Česko
Chorvátsko
Cyprus
Dánsko
Estónsko
Fínsko
Francúzsko
Grécko
Holandsko
Írsko
Litva
Lotyšsko
Luxembursko
Maďarsko
Malta
Nemecko
Poľsko
Portugalsko
Rakúsko
Rumunsko
Slovensko
Slovinsko
Španielsko
Švédsko
Taliansko
Náklady na dopravu
1 ks
SKU: 28768
Popis
  • Chladiaci výkon: 4.2 kW (rozsah 1.7 - 5.0 kW), ideálny pre priestory do 35-45 m² v kombinácii s vhodnou vnútornou jednotkou.
  • Vykurovací výkon: 5.4 kW (rozsah 1.7 - 6.0 kW), zabezpečuje efektívne vykurovanie aj pri nízkych teplotách.