Hitachi RAC-42WPE Performance R32 Buitenunit
VAT: 23%
of 0% voor bedrijven in de EU
Magazijn [NL] Radzymin
Levering naar
Polen
België
Bulgarije
Cyprus
Denemarken
Duitsland
Estland
Finland
Frankrijk
Griekenland
Hongarije
Ierland
Italië
Kroatië
Letland
Litouwen
Luxemburg
Malta
Nederland
Oostenrijk
Polen
Portugal
Roemenië
Slovenië
Slowakije
Spanje
Tsjechië
Zweden
Verzendkosten
1 Item
SKU: 28768
Omschrijving
  • Koelcapaciteit: 4.2 kW (bereik 1.7 - 5.0 kW)
  • Verwarmingscapaciteit: 5.4 kW (bereik 1.7 - 6.0 kW)