Hitachi RAC-42WPE Performance R32 Ulkoyksikkö
VAT: 23%
tai 0 % EU-yrityksille
Varasto [PL] Radzymin
Toimituskohteeseen
Puola
Alankomaat
Belgia
Bulgaria
Espanja
Irlanti
Italia
Itävalta
Kreikka
Kroatia
Kypros
Latvia
Liettua
Luxemburg
Malta
Portugali
Puola
Ranska
Romania
Ruotsi
Saksa
Slovakia
Slovenia
Suomi
Tanska
Tšekki
Unkari
Viro
Toimituskulut
1 Tuote
SKU: 28768
Kuvaus
  • Suorituskykyinen jäähdytys ja lämmitys: Jäähdytysteho 4.2 kW (1.7 - 5.0 kW) ja lämmitysteho 5.4 kW (1.7 - 6.0 kW).