Hitachi RAC-42WPE Performance R32 Välisosa
VAT: 23%
või 0% ELi ettevõtetele
Ladu [PL] Radzymin
Kohaletoimetamine aadressile
Poola
Austria
Belgia
Bulgaaria
Eesti
Hispaania
Holland
Horvaatia
Iirimaa
Itaalia
Kreeka
Küpros
Läti
Leedu
Luksemburg
Malta
Poola
Portugal
Prantsusmaa
Rootsi
Rumeenia
Saksamaa
Slovakkia
Sloveenia
Soome
Taani
Tšehhi
Ungari
Saatmiskulu
1 Ühik
SKU: 28768
Kirjeldus
  • Tüüp: Välisosa mono-split või multi-split kliimaseadmele
  • Külmaaine: R32 (keskkonnasõbralikum ja tõhusam)
  • Jahutusvõimsus: 4.2 kW (vahemik 1.7 - 5.0 kW)
  • Küttevõimsus: 5.4 kW (vahemik 1.7 - 6.0 kW)