Hitachi RAC-42WPE Performance R32 Εξωτερική Μονάδα
VAT: 23%
ή 0% για εταιρείες στην ΕΕ
Αποθήκη [PL] Radzymin
Παράδοση σε
Πολωνία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Γαλλία
Γερμανία
Δανία
Ελλάδα
Εσθονία
Ιρλανδία
Ισπανία
Ιταλία
Κροατία
Κύπρος
Λετονία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Ολλανδία
Ουγγαρία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Σλοβακία
Σλοβενία
Σουηδία
Τσεχία
Φινλανδία
Κόστος αποστολής
1 Αντικείμενο
SKU: 28768
Περιγραφή
  • Τύπος: Εξωτερική μονάδα για συστήματα κλιματισμού μονο-split ή multi-split.
  • Ψυκτικό Υγρό: R32, φιλικό προς το περιβάλλον και με υψηλή απόδοση.
  • Ψυκτική Απόδοση: 4.2 kW (εύρος 1.7 - 5.0 kW) για αποτελεσματική ψύξη.
  • Θερμική Απόδοση: 5.4 kW (εύρος 1.7 - 6.0 kW) για αποδοτική θέρμανση.