Hitachi RAC-42WPE Performance R32 Udendørsenhed
VAT: 23%
eller 0% for virksomheder i EU
Lager [DA] Radzymin
Levering til
Polen
Belgien
Bulgarien
Cypern
Danmark
Estland
Finland
Frankrig
Grækenland
Holland
Irland
Italien
Kroatien
Letland
Litauen
Luxembourg
Malta
Polen
Portugal
Rumænien
Slovakiet
Slovenien
Spanien
Sverige
Tjekkiet
Tyskland
Ungarn
Østrig
Forsendelsesomkostninger
1 Enhed
SKU: 28768
Beskrivelse
  • Kølekapacitet: 4.2 kW (interval 1.7 - 5.0 kW)
  • Varmekapacitet: 5.4 kW (interval 1.7 - 6.0 kW)