Hitachi RAC-42WPE Performance R32 Venkovní Jednotka
VAT: 23%
nebo 0% pro firmy v EU
Sklad [PL] Radzymin
Doručení do
Polsko
Belgie
Bulharsko
Česko
Chorvatsko
Dánsko
Estonsko
Finsko
Francie
Irsko
Itálie
Kypr
Litva
Lotyšsko
Lucembursko
Maďarsko
Malta
Německo
Nizozemsko
Polsko
Portugalsko
Rakousko
Řecko
Rumunsko
Slovensko
Slovinsko
Španělsko
Švédsko
Náklady na dopravu
1 ks
SKU: 28768
Popis
  • Chladicí výkon: 4.2 kW (rozsah 1.7 - 5.0 kW), ideální pro místnosti o velikosti 35-45 m².
  • Topný výkon: 5.4 kW (rozsah 1.7 - 6.0 kW), zajišťuje komfortní teplo i v chladnějších měsících.