Huawei SUN2000-600W-P optimizator (Power Optimizer) 600 W, MPPT, MC4
VAT: 23%
ali 0% za podjetja v EU
Skladišče
Stroški pošiljanja
Trenutno ni na zalogi
SKU: 6591
Opis
Huawei SUN2000-600W-P optimizator (Power Optimizer) s kapaciteto 600 W omogoča napredno modulno optimizacijo PV nizov in zanesljivo spremljanje sistema. Ponuja visoko učinkovitost, odpornost na zahtevne pogoje ter prilagodljivost v različnih inštalacijah.
  • Najvišja nazivna DC vhodna moč: 600 W.
  • MPPT razpon napetosti: 10–80 V.
  • Največji vhodni tok (Isc): 14,5 A.
  • Največja učinkovitost: 99,5%.
  • Učinkovitost po tehtnici: 99,0%.
  • IP ocena IP68, delovanje v območju -40 °C do +85 °C ter 0–100% relativne vlažnosti.
  • Dimenzije in teža: 75 × 140 × 28 mm, 0,6 kg.