Optimizator HUAWEI SUN 2000-600W-P
VAT: 23%
sau 0% pentru companiile din UE
Magazin
Livrare către
Polonia
Austria
Belgia
Bulgaria
Cehia
Cipru
Croația
Danemarca
Estonia
Finlanda
Franța
Germania
Grecia
Irlanda
Italia
Letonia
Lituania
Luxemburg
Malta
Polonia
Portugalia
România
Slovacia
Slovenia
Spania
Suedia
Țările de Jos
Ungaria
Costul livrării
Momentan indisponibil
SKU: 6591
Descriere
  • Model: HUAWEI SUN2000-600W-P
  • Rata de putere de intrare: 600 W
  • Rata de putere de ieșire: 600 W
  • Preț maxim de intrare: 80 V
  • Interval de tensiune MPPT: 10 - 80 V
  • Curent scurt circuit maxim (Isc): 15 A
  • Maximă eficiență: 99.5%
  • Eficiență ponderată: 99.0%
  • Categorie prea mare tensiune: II
  • Preț maxim de ieșire: 80 V
  • Curent maxim de ieșire: 15 A
  • Conexiune bypass ieșire: Da
  • Tensiune de ieșire în standby: 0 V
  • Răsucire ieșire în standby: 1 kΩ ± 10%
  • Protocol de comunicație: MBUS, RS485, Wi-Fi (opțional)
  • Conformitate cu securitatea: IEC62109-1 (Securitate Clasa II)
  • Cumplit cu standardul RoHS: Da
  • Standard de siguranță împotriva focului: VDE-AR-E 2100-712:2018-12
  • Măsurători: 75 mm x 140 mm x 28 mm sau 310 mm x 210 mm x 50 mm
  • Cantitate: 0.6 kg cu cabluri sau 2.5 kg fără cabluri
  • Oportunități de instalare: Bară de montaj sau t-roată
  • Conector de intrare: Staubli MC4
  • Lungime cablu de intrare: 0.15 m
  • Conector de ieșire: Staubli MC4
  • Lungime cablu de ieșire: 1.3 m
  • Interval temperatura/huminitate: -40°C la +85°C (70%-100% HR)
  • Clasificare IP: IP68
  • Putere DC maximă pe linie: 12,000 W
  • Optimizare la nivel de modul: Crește producția energiei sistemului cu 5% la 30%