Huawei SUN2000-600W-P optimizators (Power Optimizer) 600 W, MPPT, MC4
VAT: 23%
vai 0% PVN uzņēmumiem ES
Noliktava
Piegāde uz
Polija
Austrija
Beļģija
Bulgārija
Čehija
Dānija
Francija
Grieķija
Horvātija
Igaunija
Īrija
Itālija
Kipra
Latvija
Lietuva
Luksemburga
Malta
Nīderlande
Polija
Portugāle
Rumānija
Slovākija
Slovēnija
Somija
Spānija
Ungārija
Vācija
Zviedrija
Piegādes izmaksas
Pašlaik nav noliktavā
SKU: 6591
Apraksts
  • Nominālā DC ievades jauda: 600 W
  • Maksimālais ievades spriegums: 80 V
  • MPPT diapazons: 10–80 V
  • Maksimālā iekšējā strāva: 14.5 A
  • Maksimālais izejas spriegums: 80 V
  • Maksimālā izejas strāva: 15 A
  • Efektivitāte: Maksimālā 99.5% (slodzes 99.0% svars); svars 0.6 kg, izmēri 75×140×28 mm
  • Izmantojamība un drošība: IP68, darba temperatūra -40°C līdz +85°C, mitrums 0–100% RH
  • Drošība un standarti: IEC62109-1 (klase II), RoHS atbilstība, VDE-AR-E 2100-712
  • Savienojumi un kabeli: Input MC4 (Staubli MC4) ar 0.15 m kabeli; Output MC4 ar 1.3 m kabeli
  • Instalācijas daļa (opt): Frame mounting bracket / T-shaped bolt
  • Virknēm: Min. 6, Max. 35 optimizatori; Max DC jauda uz virkni: 12 000 W