Hitachi RAC-42WPE Performance R32 Lauko Blokas
VAT: 23%
arba 0% įmonėms ES
Sandėlys [PL] Radzymin
Siuntimo kaina
1 Vienetas
SKU: 28768
Aprašymas
  • Aukštas energijos efektyvumas: SEER A++ (7.5) vėsinimui ir SCOP A++ (4.6) šildymui.
  • Šaltnešis R32: Ekologiškesnis ir efektyvesnis šaltnešis.
  • Vėsinimo galia: 4.2 kW (diapazonas 1.7 - 5.0 kW).
  • Šildymo galia: 5.4 kW (diapazonas 1.7 - 6.0 kW).