Hitachi RAC-42WPE Performance R32 Vanjska Jedinica
VAT: 23%
ili 0% za tvrtke u EU
Skladište [HR] Radzymin
Dostava u
Poljska
Austrija
Belgija
Bugarska
Češka
Cipar
Danska
Estonija
Finska
Francuska
Grčka
Hrvatska
Irska
Italija
Latvija
Litva
Luksemburg
Malta
Mađarska
Nizozemska
Njemačka
Poljska
Portugal
Rumunjska
Slovačka
Slovenija
Španjolska
Švedska
Trošak dostave
1 Artikl
SKU: 28768
Opis
  • Kapacitet hlađenja: 4.2 kW (raspon 1.7 - 5.0 kW), idealno za prostore veličine 35-45 m².
  • Kapacitet grijanja: 5.4 kW (raspon 1.7 - 6.0 kW) omogućuje učinkovito grijanje i u hladnijim mjesecima.