TSUN TSOL-MS600-D Mikroinwerter | Hurtownia
  • Obecnie brak na stanie
TSUN TSOL-MS600-D Mikroinwerter
VAT: 23%
lub 0% dla firm w UE
Magazyn [PL] Warszawa
Dostawa do
Polska
Austria
Belgia
Bułgaria
Chorwacja
Cypr
Czechy
Dania
Estonia
Finlandia
Francja
Grecja
Hiszpania
Holandia
Irlandia
Litwa
Luksemburg
Malta
Niemcy
Polska
Portugalia
Rumunia
Szwecja
Słowacja
Słowenia
Węgry
Włochy
Łotwa
Koszt wysyłki
Obecnie brak na stanie
SKU: 26658
Opis
  • Zalecana moc modułu: 300-550 W
  • Napięcie startowe: 22 V
  • Maksymalne napięcie wejściowe: 60 V
  • Maksymalny prąd wejściowy: 12.5 A
  • Maksymalny prąd zwarciowy wejściowy: 13.5 A
  • Maksymalna ciągła moc wyjściowa: 600 VA
  • Nominalna ciągła moc wyjściowa: 600 W
  • Nominalne napięcie wyjściowe: 220/230/240 V (175-270 V), L/N/PE
  • Częstotliwość nominalna: 50/60 Hz
  • Maksymalna liczba jednostek na gałąź: 6
  • Sprawność maksymalna inwertera: 96.7%