TSUN TSOL-MS600-D Μικροαντιστροφέας
VAT: 23%
ή 0% για εταιρείες στην ΕΕ
Αποθήκη [PL] Warszawa
Παράδοση σε
Πολωνία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Γαλλία
Γερμανία
Δανία
Ελλάδα
Εσθονία
Ιρλανδία
Ισπανία
Ιταλία
Κροατία
Κύπρος
Λετονία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Ολλανδία
Ουγγαρία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Σλοβακία
Σλοβενία
Σουηδία
Τσεχία
Φινλανδία
Κόστος αποστολής
Προς το παρόν δεν είναι διαθέσιμο
SKU: 26658
Περιγραφή
  • Συνιστώμενη ισχύς φωτοβολταϊκού πλαισίου: 300-550 W
  • Τάση εκκίνησης: 22 V
  • Εύρος τάσης MPPT: 16-50 V
  • Μέγιστη τάση εισόδου: 60 V
  • Μέγιστο ρεύμα εισόδου: 12.5 A
  • Διαθέτει 2 MPPT για ανεξάρτητη βελτιστοποίηση κάθε πάνελ
  • Μέγιστη συνεχής ισχύς εξόδου: 600 VA
  • Ονομαστική συχνότητα: 50/60 Hz
  • Συντελεστής ισχύος: >0.99 (προεπιλογή)
  • Μέγιστη απόδοση μετατροπέα: 96.7%
  • Ελάχιστη κατανάλωση ενέργειας τη νύχτα: <50 mW
  • Διαστάσεις: 250 x 170 x 28 mm