Solis S5-GR3P20K 20 kW
VAT: 23%
of 0% voor bedrijven in de EU
Magazijn [NL] Wałbrzych
Levering naar
Polen
België
Bulgarije
Cyprus
Denemarken
Duitsland
Estland
Finland
Frankrijk
Griekenland
Hongarije
Ierland
Italië
Kroatië
Letland
Litouwen
Luxemburg
Malta
Nederland
Oostenrijk
Polen
Portugal
Roemenië
Slovenië
Slowakije
Spanje
Tsjechië
Zweden
Verzendkosten
3 Items
SKU: 27722
Omschrijving
Datasheet
Garantie5
Vermogen [kW]20
Gewicht (kg)20
Aantal fasen3-fase
Aantal MPPT2
Tryb pracyOn-grid
De Solis S5-GR3P20K is een krachtige en betrouwbare driefasige stringomvormer, ideaal voor residentiële, kleine industriële en commerciële PV-installaties. Met een maximaal aanbevolen PV-vermogen van 30 kW en geavanceerde functies, maximaliseert deze omvormer de energieopbrengst en biedt het een veilige en efficiënte werking.
  • Compatibel met hoogvermogen modules: Ondersteunt stringstromen tot 16A, waardoor de omvormer geschikt is voor hoog-efficiënte en bifaciale modules.
  • Breed spanningsbereik: Met een MPPT-spanningsbereik van 160-1000 V en een lage opstartspanning van 180 V, is de omvormer flexibel inzetbaar.