Solis S5-GR3P20K 20 kW
VAT: 23%
vai 0% PVN uzņēmumiem ES
Noliktava [PL] Valbžiha
Piegāde uz
Polija
Austrija
Beļģija
Bulgārija
Čehija
Dānija
Francija
Grieķija
Horvātija
Igaunija
Īrija
Itālija
Kipra
Latvija
Lietuva
Luksemburga
Malta
Nīderlande
Polija
Portugāle
Rumānija
Slovākija
Slovēnija
Somija
Spānija
Ungārija
Vācija
Zviedrija
Piegādes izmaksas
3 vienības:
SKU: 27722
Apraksts
Datu lapa
Garantija5
Jauda [kW]20
Svars (kg)20
Fāžu skaits3 fāžu
MPPT skaits2
Tryb pracyOn-grid
Solis S5-GR3P20K 20 kW trīsfāžu tīkla invertors ir augstas veiktspējas risinājums, kas paredzēts saules enerģijas sistēmām. Šis invertors ir ideāli piemērots gan dzīvojamām, gan komerciālām PV stacijām, nodrošinot efektīvu un uzticamu enerģijas pārveidošanu.
  • Maksimālā ieteicamā PV jauda: 30 kW
  • Divi MPPT ieejas, kas nodrošina elastīgas un neatkarīgas masīva konfigurācijas
  • Piemērots augstas efektivitātes un divpusējiem moduļiem ar strāvu līdz 16A
  • Plaša sprieguma diapazons un zems iedarbināšanas spriegums
  • AFCI aizsardzība (loka bojājumu ķēdes pārtraucējs) proaktīvi samazina ugunsgrēka risku
  • Atbalsta eksporta jaudas kontroli
  • Atbalsta RS485, WiFi, GPRS reāllaika uzraudzībai
  • Skenējiet, lai reģistrētos SolisCloud, atbalsta attālo jaunināšanu un kontroli
  • Automātiska sprieguma stabilizācijas tehnoloģija vājā tīklā
  • Kompakts dizains, vienkārša uzstādīšana un apkope
  • Atbalsta augstas jaudas moduļus zemākām uzstādīšanas izmaksām
  • > 150% DC/AC attiecība