Solis S5-GR3P20K 20 kW
VAT: 23%
ali 0% za podjetja v EU
Skladišče [PL] Wałbrzych
Stroški pošiljanja
3 Izdelkov
SKU: 27722
Opis
Podatki
Garancija5
Moč [kW]20
Teža (kg)20
Število faz3-fazni
Število MPPT2
Tryb pracyOn-grid
  • Visoka vhodna moč: Podpira do 30 kW DC vhodne moči, kar omogoča priključitev večjega števila modulov in zmanjšuje stroške namestitve.
  • Širok razpon napetosti: MPPT razpon napetosti od 160 do 1000 V in nizka zagonska napetost 180 V zagotavljata delovanje v različnih pogojih.
  • Podpora za visoko zmogljive module: Tok na niz do 16A, kompatibilen z visoko učinkovitimi in bifacialnimi moduli.