Solis S5-GR3P20K 20 kW
VAT: 23%
arba 0% įmonėms ES
Sandėlys [PL] Wałbrzych
Siuntimo kaina
3 Prekės
SKU: 27722
Aprašymas
Charakteristikos
Garantija5
Galia [kW]20
Svoris (kg)20
Fazių skaičius3 fazių
MPPT skaičius2
Tryb pracyOn-grid
Solis S5-GR3P20K trifazis tinklo inverteris yra pažangus sprendimas, skirtas saulės energijos sistemoms. Šis 20 kW galios inverteris pasižymi aukštu efektyvumu ir patikimumu, todėl idealiai tinka gyvenamiesiems, smulkiems pramoniniams ir komerciniams saulės energijos įrenginiams.
  • Didžiausia rekomenduojama PV galia: 30 kW, leidžianti optimizuoti energijos gamybą.
  • Du MPPT įėjimai: suteikia lanksčias ir nepriklausomas masyvo konfigūracijas.
  • Platus įtampos diapazonas: (160-1000 V) ir maža paleidimo įtampa (180 V).