Huawei SUN2000-600W-P optimizatorius (Power Optimizer) 600 W, MPPT, MC4
177,39 zl be mokesčių
218,19 zl su mokesčiais
VAT: 23%
arba 0% įmonėms ES
Sandėlys
[PL] Łódź (177,39 zl)
[PL] Wałbrzych (195,13 zl)
[PL] Łódź (177,39 zl)
Siuntimo kaina
48,40 zl/pakuotė
270,00 zl/paletė
Šiuo metu sandėlyje nėra
SKU: 6591
Aprašymas
Huawei SUN2000-600W-P optimizatorius – pažangus sprendimas moduliniams saulės jėgainiams, skirtas 600 W DC įėjimo galios ir MPPT kontrolei per MC4 jungtis. Įrenginys užtikrina patikimą našumo optimizavimą sudėtingose sąlygose ir leidžia lanksčiai išdėstyti modulius.
  • Maksimali įėjimo galia: 600 W; MPPT diapazonas 10–80 V.
  • Maksimali įvesties įtampa: 80 V; maksimali srovė 14,5 A.
  • Išėjimo parametrai: maksimali išėjimo įtampa 80 V, maksimali srovė 15 A, išvesties perdavimo/palyginimo funkcija Output bypassTaip.
  • Aptarnavimo efektyvumas: maksimalus 99,5%, svoris 0,6 kg.