TSUN TSOL-MS600-D Menič
VAT: 23%
alebo 0 % pre firmy v EÚ
Sklad [PL] Warszawa
Doručenie do
Poľsko
Belgicko
Bulharsko
Česko
Chorvátsko
Cyprus
Dánsko
Estónsko
Fínsko
Francúzsko
Grécko
Holandsko
Írsko
Litva
Lotyšsko
Luxembursko
Maďarsko
Malta
Nemecko
Poľsko
Portugalsko
Rakúsko
Rumunsko
Slovensko
Slovinsko
Španielsko
Švédsko
Taliansko
Náklady na dopravu
Momentálne nie je na sklade
SKU: 26658
Popis
  • Model: TSOL-MS600
  • Odporúčaný výkon modulu: 300-550 W
  • Štartovacie napätie: 22 V
  • Rozsah MPPT napätia: 16-50 V
  • Maximálne vstupné napätie: 60 V
  • Maximálny vstupný prúd: 12.5 A
  • Maximálny výstupný výkon: 600 VA
  • Nominálny výstupný prúd: 2.61 A
  • Maximálna účinnosť meniča: 96.7%
  • Ochrana: IP67
  • Chladenie: Prirodzenou konvekciou
  • Rozmery: 250 x 170 x 28 mm
  • Monitorovanie: Integrované WiFi (voliteľné)
Tento menič ponúka individuálnu optimalizáciu pre každý panel vďaka dedikovanému MPPT. Je vhodný pre AC modulové riešenia série TSOL-ESK a jeho inštalácia je typu plug & play. S maximálnym DC napätím 60V eliminuje riziká spojené s vysokým DC napätím a integrovaná ochrana LoM zvyšuje bezpečnosť elektrickej siete. Konštrukcia z tlakového odliatku a technológia vypĺňania lepidlom zabezpečujú lepšie odvádzanie tepla, čo prispieva k dlhej životnosti a spoľahlivosti zariadenia.