TSun TSOL-MS600-D 600 W mikroinverter za sončne panele (omrežni, Wi‑Fi)
VAT: 23%
ali 0% za podjetja v EU
Skladišče [PL] Warszawa
Stroški pošiljanja
Trenutno ni na zalogi
SKU: 26658
Opis
TSun TSOL-MS600-D je 600 W mikroinverter za sončne panele z omrežno izhodno napetostjo in integriranim Wi‑Fi nadzorom. Model TSOL-MS600 ponuja 2 MPPT ter individualno optimizacijo vsakega modula, kar zagotavlja visoko učinkovitost v različnih konfiguracijah sistema.
  • 2 MPPT z ločeno optimizacijo za vsak panel.
  • Priporočena moč modula 300–550 W, maksimalna izhodna moč 600 VA / 600 W.
  • Vhod MPPT 16–50 V; start-up napetost 22 V; največji vhod 60 V; največji tok 12,5 A; kratki stik 14 A.
  • Izkoristek Peak 96,7%; CEC 96,5%; Evropski 96,3%.
  • Frekvenca 50/60 Hz; Fazni faktor > 0,99 (0,8-leading / 0,8-lagging).
  • Nominalna izhodna napetost 220/230/240 V (175–270); Harmonično izkrivljanje manjše od 3%.
  • IP67 ohišje; hlajenje naravna konvekcija.
  • Delovno okolje -40 °C do 65 °C; vlaga 0–100% kondenzirana.
  • Največ enot na veji 6; višina brez deratinga 2000 m.
  • WiFi monitor integriran (opcijsko).
  • Plug & Play namestitev; enostavno za namestitev.
  • Varnost in zanesljivost: maks. DC napetost 60 V; LoM zaščita; die casting konstrukcija in lepilo polnjenje za boljšo disipacijo toplote.