TSun TSOL-MS600-D 600 W mikroinverters saules sistēmām (tīkla, Wi‑Fi)
VAT: 23%
vai 0% PVN uzņēmumiem ES
Noliktava [PL] Warszawa
Piegāde uz
Polija
Austrija
Beļģija
Bulgārija
Čehija
Dānija
Francija
Grieķija
Horvātija
Igaunija
Īrija
Itālija
Kipra
Latvija
Lietuva
Luksemburga
Malta
Nīderlande
Polija
Portugāle
Rumānija
Slovākija
Slovēnija
Somija
Spānija
Ungārija
Vācija
Zviedrija
Piegādes izmaksas
Pašlaik nav noliktavā
SKU: 26658
Apraksts
TSun TSOL-MS600-D ir 600 W mikrovadītājs saules sistēmām ar tīkla režīmu un Wi‑Fi monitoringu (piedāvājams). Pateicoties diviem MPPT kanāliem un plašam sprieguma diapazonam, tas nodrošina maksimālu PV moduļu efektivitāti un drošu darbību dažādos apstākļos.
  • Modelis: TSOL-MS600; Maksimālā jauda: 600 VA / 600 W; MPPT: 2 kanāli ar diapazonu 16–50 V.
  • Ievades parametri: Maksimālais DC spriegums 60 V; Maksimālā ievades strāva 12.5 A; Max. īsslēguma strāva 14 A.
  • Rekomendētā moduļa jauda: 300–550 W.
  • Efektivitāte: Peak 96.7%; CEC 96.5%; Eiropa/EU 96.3%.
  • Harmoniku distorsija: THD < 3%.
  • Konstrukcija un aizsardzība: IP67 korpuss; Dabas konvekcijas dzesēšana.
  • Augstuma ierobežojums: Maksimālais darbs augstumā 2000 m bez derēšanas.
  • Monitorings un uzstādīšana: WiFi monitorings (pēc izvēles); Plug & Play uzstādīšana.
  • Aizsardzība: Maksimālais DC spriegums 60 V; LoM aizsardzība.