TSUN TSOL-MS600-D Mikroinverter
VAT: 23%
vagy 0% az EU-s cégeknek
Raktár [PL] Warszawa
Szállítási költség
Jelenleg nincs készleten
SKU: 26658
Leírás
  • Ajánlott modul teljesítmény: 300-550 W
  • Indítási feszültség: 22 V
  • MPPT feszültség tartomány: 16-50 V
  • Max. bemeneti feszültség: 60 V
  • Max. bemeneti áram: 12.5 A
  • Két MPPT a panelenkénti optimalizálásért
  • Max. folyamatos kimeneti teljesítmény: 600 VA
  • Névleges kimeneti feszültség: 220/230/240 V (175-270 V)
  • Integrált WiFi monitorozás (opcionális)
  • IP67 védettség: Kiválóan ellenáll a környezeti hatásoknak
  • Működési hőmérséklet tartomány: -40 °C és 65 °C között