TSUN TSOL-MS600-D Mikroinvertteri | Tukkukauppa
  • Loppunut varastosta
TSun TSOL-MS600-D 600 W mikromuunnin aurinkopaneeleille (verkkoon kytkettävä, Wi‑Fi)
VAT: 23%
tai 0 % EU-yrityksille
Varasto [PL] Warszawa
Toimituskohteeseen
Puola
Alankomaat
Belgia
Bulgaria
Espanja
Irlanti
Italia
Itävalta
Kreikka
Kroatia
Kypros
Latvia
Liettua
Luxemburg
Malta
Portugali
Puola
Ranska
Romania
Ruotsi
Saksa
Slovakia
Slovenia
Suomi
Tanska
Tšekki
Unkari
Viro
Toimituskulut
Ei tällä hetkellä varastossa
SKU: 26658
Kuvaus
TSun TSOL-MS600-D on verkkoon kytkettävä mikromuunnin, joka maksimoidaan 600 W:n kokonaisteholle aurinkopaneelijärjestelmissä. Laitteen kaksivaiheinen MPPT ja valinnainen WiFi-yhteys mahdollistavat älykkään etävalvonnan ja paremman hyötysuhteen.
  • Maksimaalinen teho ja virta: 600 VA / 600 W, nimellinen virta 2,61 A, maksimi ulostulovirta 3 A.
  • Kaks MPPT -tekniikka: start-up jännite 22 V, MPPT-alue 16–50 V, maks. sisääntöjännite 60 V, maks. sisääntövirta 12,5 A, oikosulkukesto 14 A.
  • Ulostulon jännite ja taajuus: nimellinen 220/230/240 V (sallitus 175–270 V), 50/60 Hz, PF > 0,99, harmoninen vääristymä <3%.
  • Hyötysuhteet: huippuhyötysuhde 96,7%, CEC 96,5%, Eurooppa/EU 96,3%.
  • Suojaus ja turvallisuus: maks. DC-jännite 60 V, LoM-suoja, kotelo IP67.
  • Koko ja kotelo: 250 × 170 × 28 mm (IP67-suojattu).