Solis S5-GR3P20K 20 kW
VAT: 23%
või 0% ELi ettevõtetele
Ladu [PL] Wałbrzych
Kohaletoimetamine aadressile
Poola
Austria
Belgia
Bulgaaria
Eesti
Hispaania
Holland
Horvaatia
Iirimaa
Itaalia
Kreeka
Küpros
Läti
Leedu
Luksemburg
Malta
Poola
Portugal
Prantsusmaa
Rootsi
Rumeenia
Saksamaa
Slovakkia
Sloveenia
Soome
Taani
Tšehhi
Ungari
Saatmiskulu
3 Tooted
SKU: 27722
Kirjeldus
Lisainfo
Garantii5
Võimsus [kW]20
Kaal (kg)20
Faaside arv3-faasiline
MPPT arv2
Tryb pracyOn-grid
Solis S5-GR3P20K kolmefaasiline string inverter on suurepärane lahendus päikeseelektrijaamadele, mis sobivad nii elamu-, väikeste tööstus- kui ka äriprojektidele. See 20 kW inverter on loodud pakkuma kõrget jõudlust ja usaldusväärsust, aidates maksimeerida teie investeeringut taastuvenergiasse.
  • Maksimaalne soovitatav PV võimsus: 30 kW
  • Kaks MPPT sisendit: Paindlikud ja sõltumatud massiivi konfiguratsioonid
  • Stringi vool kuni 16A: Ühildub kõrge efektiivsusega ja kahepoolsete moodulitega
  • Lai pinge vahemik: Madal käivituspinge
  • AFCI kaitse: Kaarelekkekaitse vähendab ennetavalt tuleohtu
  • Toetab ekspordivõimsuse juhtimist
  • RS485, WiFi, GPRS tugi: Reaalajas jälgimine
  • SolisCloud: Skaneeri registreerimiseks, toetab kaugemas uuendamist ja juhtimist
  • Automaatne pinge stabiliseerimine: Nõrkades võrgutingimustes
  • Kompaktne disain: Lihtne paigaldus ja hooldus
  • Suure võimsusega moodulite tugi: Madalamad paigalduskulud
  • >150% DC/AC suhe