TSUN TSOL-MS600-D Microinverter
VAT: 23%
eller 0% for virksomheder i EU
Lager [PL] Warszawa
Levering til
Polen
Belgien
Bulgarien
Cypern
Danmark
Estland
Finland
Frankrig
Grækenland
Holland
Irland
Italien
Kroatien
Letland
Litauen
Luxembourg
Malta
Polen
Portugal
Rumænien
Slovakiet
Slovenien
Spanien
Sverige
Tjekkiet
Tyskland
Ungarn
Østrig
Forsendelsesomkostninger
I øjeblikket ikke på lager
SKU: 26658
Beskrivelse
  • Anbefalet Module Power: 300-550W
  • Start up Voltage: 22V
  • MPPT Voltage Range: 16-50V
  • Max. Input Voltage: 60V
  • Max. Input Current: 12.5A
  • 2 MPPT for individuel optimering af hvert panel
  • Max. Continuous Output Power: 600VA
  • Nominal Output Voltage: 220/230/240V
  • Nominel frekvens: 50/60 Hz
  • Effektfaktor: >0.99 (standard)
  • Max. Units Per Branch: 6
  • Max Inverter Efficiency: 96.7%
  • Type of Enclosure: IP67
  • Operating Ambient Temperature Range: -40 °C to 65°C