TSUN TSOL-MS600-D Měnič
VAT: 23%
nebo 0% pro firmy v EU
Sklad [PL] Warszawa
Doručení do
Polsko
Belgie
Bulharsko
Česko
Chorvatsko
Dánsko
Estonsko
Finsko
Francie
Irsko
Itálie
Kypr
Litva
Lotyšsko
Lucembursko
Maďarsko
Malta
Německo
Nizozemsko
Polsko
Portugalsko
Rakousko
Řecko
Rumunsko
Slovensko
Slovinsko
Španělsko
Švédsko
Náklady na dopravu
Momentálně není skladem
SKU: 26658
Popis
  • Jednoduchá instalace: Plug & play instalace usnadňuje a urychluje zprovoznění celého systému.
  • Bezpečnost: Maximální DC napětí 60V eliminuje riziko vysokého DC napětí a integrovaná LoM ochrana zajišťuje bezpečnost sítě.
  • Spolehlivost: Standardní 12-letá záruka potvrzuje vysokou kvalitu a spolehlivost produktu.
  • Kompatibilita: Vhodné pro TSOL-ESK series AC module solution.
  • Monitorování: Integrované WiFi pro snadné monitorování výkonu (volitelné).
  • Nízká spotřeba energie: Spotřeba energie v nočním režimu je menší než 50mW.
  • Kompaktní rozměry: Rozměry 250 x 170 x 28 mm umožňují snadnou integraci do systému.