Huawei SUN2000-10KTL-M1
VAT: 23%
eller 0% för företag i EU
Lager [PL] Warszawa 2
Leverans till
Polen
Belgien
Bulgarien
Cypern
Danmark
Estland
Finland
Frankrike
Grekland
Irland
Italien
Kroatien
Lettland
Litauen
Luxemburg
Malta
Nederländerna
Österrike
Polen
Portugal
Rumänien
Slovakien
Slovenien
Spanien
Sverige
Tjeckien
Tyskland
Ungern
Fraktkostnad
För närvarande slut på lager
SKU: 25280
Beskrivning
Datablad
Garanti5
Effekt [kW]10
Vikt (kg)17
Antal faser3-fasig
Antal MPPT2
Tryb pracyHybrydowy
  • Hög effektivitet: Max. effektivitet på 98,6% och europeisk viktad effektivitet på 98,0%.
  • Optimeringsmöjligheter: Kan ge upp till 30% mer energi med optimerare.
  • Flexibel DC-ingång: Två MPP-trackers med en ingång per MPPT.
  • Brett spänningsområde: Driftspänningsområde på 140 V - 980 V (eller 600 - 980 V, kontrollera enhetens etikett).
  • Hög laddnings- och urladdningseffekt: Max. laddnings- och urladdningseffekt på 10,000 W.