Huawei SUN2000-10KTL-M1 10 kW
VAT: 23%
või 0% ELi ettevõtetele
Ladu [PL] Warszawa 2
Kohaletoimetamine aadressile
Poola
Austria
Belgia
Bulgaaria
Eesti
Hispaania
Holland
Horvaatia
Iirimaa
Itaalia
Kreeka
Küpros
Läti
Leedu
Luksemburg
Malta
Poola
Portugal
Prantsusmaa
Rootsi
Rumeenia
Saksamaa
Slovakkia
Sloveenia
Soome
Taani
Tšehhi
Ungari
Saatmiskulu
Hetkel laos pole
SKU: 25280
Kirjeldus
Lisainfo
Garantii5
Võimsus [kW]10
Kaal (kg)17
Faaside arv3-faasiline
MPPT arv2
Tryb pracyHybrydowy
Huawei SUN2000-10KTL-M1 on 10 kW võimsusega päikesepaneelinvertor, mis ühendab kõrge efektiivsuse ja usaldusväärse töö. Kõrge vooluga versioon pakub paindlikku integratsiooni akusüsteemide ja varunduse jaoks.
  • Maksimaalne efektiivsus: 98,6% (Euroopa kaalutud 98,1%).
  • MPPT-d: 2 MPPT-d, igaüks 1 sisend; maksimaalne sisendvool per MPPT 13,5 A.
  • Sisend- ja tööpinged: maksimaalne sisendpinge 1100 V; töölaadimise vahemik 140–980 V; käivituspinge 200 V; nimiping 600 V.
  • Laadimis- ja tühjendamisvõimsus: maksimaalne laadimis-/tühjendusvõimsus kuni 10 000 W.
  • Võrk ja faas: kolmekülgne võrk; nimivõrk 220/380 V või 230/400 V (3W/N+PE); sagedus 50/60 Hz; nimivool 16,9 A; muudetav võimsusfaktor 0,8 leading … 0,8 lagging.
  • Akuühendus: ühilduvus Huawei SmartESS 5–30 kWh; Plug & Play Battery Interface; Backup Box-B1.
  • Varundussüsteem: Backup-väljund kuni 3 300 VA; nimiväljund 220/230 V; maksimaalne väljundvool 15 A; lülitusaeg varunduses ≤ 3 s.
  • Seadme keskkond: töötemperatuur -25 °C kuni +60 °C; 0–100% RH; töö kõrgus kuni 4000 m; jahutus looduslik konvektsioon; IP65; kaal 17 kg; mõõdud 525 × 470 × 262 mm.