HOYMILES HYS-4.6LV-EUG1 4.6 kW
VAT: 23%
eller 0% för företag i EU
Lager [PL] Łódź
Leverans till
Polen
Belgien
Bulgarien
Cypern
Danmark
Estland
Finland
Frankrike
Grekland
Irland
Italien
Kroatien
Lettland
Litauen
Luxemburg
Malta
Nederländerna
Österrike
Polen
Portugal
Rumänien
Slovakien
Slovenien
Spanien
Sverige
Tjeckien
Tyskland
Ungern
Fraktkostnad
För närvarande slut på lager
SKU: 26351
Beskrivning
Datablad
Effekt [kW]4.6
Vikt (kg)25
Antal faser1-fasig
Antal MPPT2
Tryb pracyHybrydowy
  • Modell: HOYMILES Hybrid Inverter HYS-4.6LV-EUG1 (1-fas)
  • Maximal uteffekt: 4600 VA
  • Europeisk effektivitet: 97,0%
  • MPPT-effektivitet: 99,0%
  • Maximal PV-ingångsspänning: 750 V
  • Antal MPPT-trackers: 2
  • Maximal PV-effekt per MPPT: 1714 W
  • Nominell AC-uteffekt: 4600 VA
  • Nominell AC-utgångsspänning: 230 V
  • Nominell AC-utgångsfrekvens: 50/60 Hz
  • Total harmonisk distorsion (THD): <3%
  • Vikt: 25 kg
  • Mått (B x H x D): 502 x 461 x 202 mm
  • Driftstemperatur: -25 °C till +65 °C