HOYMILES HYS-4.6LV-EUG1 4.6 kW
VAT: 23%
ή 0% για εταιρείες στην ΕΕ
Αποθήκη [PL] Łódź
Παράδοση σε
Πολωνία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Γαλλία
Γερμανία
Δανία
Ελλάδα
Εσθονία
Ιρλανδία
Ισπανία
Ιταλία
Κροατία
Κύπρος
Λετονία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Ολλανδία
Ουγγαρία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Σλοβακία
Σλοβενία
Σουηδία
Τσεχία
Φινλανδία
Κόστος αποστολής
Προς το παρόν δεν είναι διαθέσιμο
SKU: 26351
Περιγραφή
Χαρακτηριστικά
Ικανότητα [kW]4.6
Βάρος (kg)25
Αριθμός φάσεων1 φάσης
Πλήθος MPPT2
Tryb pracyHybrydowy
  • Μοντέλο: Υβριδικός μετατροπέας HOYMILES HYS-4.6LV-EUG1 (1-φασικός)
  • Μέγιστη απόδοση: 97.6%
  • Ευρωπαϊκή απόδοση: 97.0%
  • Απόδοση MPPT (Maximum Power Point Tracking): 99.9%
  • Εύρος τάσης εισόδου: 125-500 V
  • Αριθμός MPPT trackers: 2
  • Μέγιστη ισχύς εισόδου PV ανά MPPT: 1411/1411 VA
  • Ισχύς εξόδου AC: 4600 VA
  • Ονομαστική ισχύς εξόδου AC: 4000 VA
  • Μέγιστο ρεύμα εξόδου AC: 20.0 A
  • Ονομαστική συχνότητα εξόδου AC: 50/60 Hz
  • Συνολική αρμονική παραμόρφωση (THD): <3%
  • Προστασία υπέρτασης: Ενσωματωμένη
  • Προστασία υπέρτασης DC και AC: Ενσωματωμένη
  • Ενσωματωμένη Παρακολούθηση: Ναι
  • Διαστάσεις (Π x Υ x Β): 502 x 461 x 202 mm
  • Βάρος: 25 kg
  • Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -25 έως +65 °C
  • Ψύξη: Φυσική μεταφορά
  • Επικοινωνία: RS485, Wi-Fi, Ethernet (προαιρετικό)
  • Τύπος μπαταρίας: Ιόντων λιθίου/Μολύβδου-οξέος
  • Τάση μπαταρίας: 48 V
  • Μέγιστο ρεύμα φόρτισης: 100 A