HOYMILES HYS-4.6LV-EUG1 4.6 kW
VAT: 23%
ali 0% za podjetja v EU
Skladišče [PL] Łódź
Stroški pošiljanja
Trenutno ni na zalogi
SKU: 26351
Opis
Podatki
Moč [kW]4.6
Teža (kg)25
Število faz1-fazni
Število MPPT2
Tryb pracyHybrydowy
HOYMILES HYS-4.6LV-EUG1 je kompaktni hibridni inverter z močjo 4,6 kW, zasnovan za integracijo sončnih virov z baterijskim shranjevanjem. Ponaša se z visoko učinkovitostjo, naprednimi zaščitami in možnostjo daljinskega nadzora preko oblaka S-Miles Cloud.
  • Najvišja učinkovitost: 97,6% (EU 97,0%) in MPPT učinkovitost 99,9%.
  • Napredni MPPT: 2 MPPT, MPPT območje 125–500 V, maks. PV tok 14 A na MPPT, startna napetost 150 V, nominalna PV napetost 360 V, največja PV napetost 550 V, PV verige 1/1.
  • Baterija in polnjenje: napetost baterije 48 V; kompatibilen z litijskimi ali lead-acid baterijami; 40–60 V; maks. polnilna moč 100 W; polnilna krivulja 3 stopnje; eksterni temperaturni senzor (opcijsko).
  • Fizične značilnosti in okolje: dimenzije 502 × 461 × 202 mm; teža 25 kg; stenska montaža; IP65; hrup < 40 dB(A); delovno območje -25 do +65 °C; relativna vlažnost 0–95% non-condensing; nadmorska višina do ≤2000 m; hlajenje naravno konvekcijsko.
  • PV vhod in konfiguracija: PV vhod do 7500 W; največja PV napetost 550 V; nominalna PV 360 V; MPPT območje 125–500 V; start voltage 150 V; DC/AC razmerje do 150%.
  • Izhodna moč in mrežni pogoji: nominalna AC napetost 230 V; frekvenca 50/60 Hz; max. izhodni tok 20 A; PF 0,8 (lagging/leading).
  • Back‑up zmogljivost: back-up nominal 4600 VA; back-up peak 9200 VA za 10 s; back‑up nominalna AC napetost 230 V.