Huawei SUN2000-10KTL-M1
VAT: 23%
alebo 0 % pre firmy v EÚ
Sklad [PL] Warszawa 2
Doručenie do
Poľsko
Belgicko
Bulharsko
Česko
Chorvátsko
Cyprus
Dánsko
Estónsko
Fínsko
Francúzsko
Grécko
Holandsko
Írsko
Litva
Lotyšsko
Luxembursko
Maďarsko
Malta
Nemecko
Poľsko
Portugalsko
Rakúsko
Rumunsko
Slovensko
Slovinsko
Španielsko
Švédsko
Taliansko
Náklady na dopravu
Momentálne nie je na sklade
SKU: 25280
Popis
Tabuľka dát
Záruka5
Výkon [kW]10
Hmotnosť (kg)17
Počet fáz3-fázový
Počet MPPT2
Tryb pracyHybrydowy
  • DC vstup: Odporúčaný maximálny výkon FV panelov 15,000 Wp s maximálnym vstupným napätím 1,100 V.
  • AC výstup: Menovitý výstupný výkon 10,000 W s nastaviteľným účinníkom od 0.8 leading po 0.8 lagging.