HOYMILES HYS-4.6LV-EUG1 4.6 kW
VAT: 23%
alebo 0 % pre firmy v EÚ
Sklad [PL] Łódź
Doručenie do
Poľsko
Belgicko
Bulharsko
Česko
Chorvátsko
Cyprus
Dánsko
Estónsko
Fínsko
Francúzsko
Grécko
Holandsko
Írsko
Litva
Lotyšsko
Luxembursko
Maďarsko
Malta
Nemecko
Poľsko
Portugalsko
Rakúsko
Rumunsko
Slovensko
Slovinsko
Španielsko
Švédsko
Taliansko
Náklady na dopravu
Momentálne nie je na sklade
SKU: 26351
Popis
Tabuľka dát
Výkon [kW]4.6
Hmotnosť (kg)25
Počet fáz1-fázový
Počet MPPT2
Tryb pracyHybrydowy
Hybridný menič HOYMILES HYS-4.6LV-EUG1 s výkonom 4.6 kW je ideálnym riešením pre domáce fotovoltaické inštalácie, ktoré vyžadujú spoľahlivú a efektívnu premenu energie. Tento 1-fázový menič vyniká svojou vysokou účinnosťou a pokročilými funkciami.
  • Maximálna účinnosť: 97.6%
  • Európska účinnosť: 97.0%
  • Účinnosť sledovania maximálneho výkonu (MPPT): 99.9%
  • Rozsah vstupného napätia: 125-500 V
  • Počet MPPT trackerov: 2
  • Maximálny FV vstupný výkon na MPPT: 1411/1411 VA
  • Výstupný striedavý výkon: 4600 VA
  • Menovitý striedavý výstupný výkon: 4000 VA
  • Maximálny výstupný striedavý prúd: 20.0 A
  • Menovitá výstupná striedavá frekvencia: 50/60 Hz
  • Celkové harmonické skreslenie (THD): <3%
  • Ochrana proti prepätiu: Integrovaná
  • Ochrana proti prepätiu DC a AC: Integrovaná
  • Monitorovanie: Integrované
Menič je certifikovaný podľa najvyšších štandardov (EN 50549, IEC 61000-6-1, EN 61000-6-2, IEC 62109-1, EN 61000-6-3, IEC 62109-2, VDE-AR-N 4105, AS/NZS 4777.2) a podporuje rôzne typy batérií (lítiovo-iónové/olovené) s napätím 48 V a maximálnym nabíjacím prúdom 100 A. HOYMILES HYS-4.6LV-EUG1 predstavuje spoľahlivú a efektívnu voľbu pre každú fotovoltaickú aplikáciu.