Victron SPM040201200 Monokristalen 20W Srebrni okvir
VAT: 23%
ali 0% za podjetja v EU
Skladišče [PL] Warszawa 2
Stroški pošiljanja
Količinski popust
Količina Cena na enoto Prihranek
6 Izdelkov
Minimalno 5 kosov.
SKU: 7717
Opis
Podatki
Moč20
OkvirSrebrna
Višina (mm)440
Debelina (mm)25
Širina (mm)350
Garancija5
Paleta (kos)380
Teža1.9
Izkoristek [%]20
Kontejner (kos)1
Monokristalni modul Victron SPM040201200 zagotavlja zanesljivo izhodno moč 20 W pri 12 V sistemih. Dimenzije 440 × 350 × 25 mm ter masa 1,9 kg, skupaj z aluminijastim okvirjem, ponujajo kompaktno in vzdržljivo rešitev za različne sončne aplikacije.
  • Nazivna moč 20W (±3%)
  • MPP napetost 18.5V
  • MPP tok 1.09A
  • Napetost odprtega kroga 22.6V
  • Kratki stik 1.19A
  • Celice Monokristalne, 36 v seriji
  • Največji sistemski napetost 1000V
  • Koeficient MPP -0.45%/°C
  • Koeficient Voc -0.35%/°C
  • Koeficient Isc +0.04%/°C
  • Obseg temperature -40°C do +85°C
  • Dimenzije in teža ter konstrukcija 440 × 350 × 25 mm; 1,9 kg; okvir iz aluminija; napredno EVA zasnovo s trojno plastjo backsheeta
  • Okvir Aluminij
  • Spajanje/škatla PV-LH0805; dolžina kablov brez kabla
  • Garancija 5 let; garancija na električno zmogljivost 10 let 90% + 25 let 80% moči