Victron SPM040201200 Monokristalne 20W Hõbedane raam
VAT: 23%
või 0% ELi ettevõtetele
Ladu [PL] Warszawa 2
Kohaletoimetamine aadressile
Poola
Austria
Belgia
Bulgaaria
Eesti
Hispaania
Holland
Horvaatia
Iirimaa
Itaalia
Kreeka
Küpros
Läti
Leedu
Luksemburg
Malta
Poola
Portugal
Prantsusmaa
Rootsi
Rumeenia
Saksamaa
Slovakkia
Sloveenia
Soome
Taani
Tšehhi
Ungari
Saatmiskulu
Koguseline allahindlus
Kogus Hind Säästate
6 Tooted
Minimaalselt 5 tükki.
SKU: 7717
Kirjeldus
Lisainfo
Võimsus20
RaamHõbedane
Kõrgus (mm)440
Paksus (mm)25
Laius (mm)350
Garantii5
Kaubaalus (tk)380
Kaal1.9
Tõhusus [%]20
Konteiner (tk)1
Victron SPM040201200 on monokristalne 20 W päikesepaneel, mõeldud 12V süsteemidele. Kompaktne, kuid vastupidav ning täisväärtuslik lahendus, mis tagab usaldusväärse energiaallika erinevates paigaldustes ja tingimustes.
  • Nimivõimsus (PMPP): 20W (±3%)
  • VMPP: 18.5V
  • IMPP: 1.09A
  • VOC: 22.6V
  • ISC: 1.19A
  • Rakkude tüüp ja arv: Monokristalne, 36 rakk seerias
  • Mõõtmed ja kaal: 440 x 350 x 25 mm; Netokaal 1.9 kg
  • Maksimaalne süsteempinge: 1000V
  • Temperatuuri koefitsiendid: MPP -0.45%/°C; VOC -0.35%/°C; ISC +0.04%/°C
  • Töötemperatuur: -40°C kuni +85°C