Deye SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6 80 kW
VAT: 23%
ali 0% za podjetja v EU
Skladišče
Stroški pošiljanja
2 Izdelkov
SKU: 29496
Opis
Podatki
Garancija10
Moč [kW]80
Teža (kg)97.5
Število faz3-fazni
Število MPPT6
Tryb pracyHybrydowy
Hibridni razsmernik DEYE SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6 80kW je vrhunski 3-fazni razsmernik, zasnovan za komercialne, industrijske in velike prosumer aplikacije, ki zagotavlja učinkovito upravljanje z energijo in zanesljivo rezervno napajanje.
  • Nazivna izmenična moč: 80.000 W (80 kW)
  • Maksimalna vhodna moč PV: Do 160.000 W (160 kW)
  • Število sledilnikov MPPT: 6 neodvisnih sledilnikov MPPT
  • Razpon napetosti MPPT: 150–850 V DC
  • Vrsta baterije: Visokonapetostna litij-ionska (LFP, Li-ion)
  • Razpon napetosti baterije: 160–1000 V
  • Maksimalni tok polnjenja/praznjenja: 160 A (80 A + 80 A preko dveh vhodov za baterije)
  • Maksimalna učinkovitost: 97,60 %