Deye SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6 80 kW
VAT: 23%
arba 0% įmonėms ES
Sandėlys
Siuntimo kaina
2 Prekės
SKU: 29496
Aprašymas
Charakteristikos
Garantija10
Galia [kW]80
Svoris (kg)97.5
Fazių skaičius3 fazių
MPPT skaičius6
Tryb pracyHybrydowy
DEYE SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6 80 kW trifazis hibridinis inverteris yra pažangus sprendimas, skirtas komerciniams, pramoniniams ir dideliems vartotojų poreikiams tenkinti, užtikrinantis efektyvų energijos valdymą ir patikimą atsarginį maitinimą. Šis aukštos įtampos inverteris sujungia saulės ir baterijų inverterių funkcijas, optimizuodamas energijos naudojimą ir sumažindamas priklausomybę nuo elektros tinklo.
  • Didelė galia: 80 kW nominali AC galia ir iki 160 kW PV įvesties galia.
  • Platus įtampos diapazonas: MPPT įtampos diapazonas 150–850 V DC, baterijos įtampos diapazonas 160–1000 V.