Solis S6-EH3P10K02-NV-YD-L 10 kW
VAT: 23%
ali 0% za podjetja v EU
Skladišče [PL] Wałbrzych
Stroški pošiljanja
17 Izdelkov
SKU: 27656
Opis
Podatki
Garancija5
Moč [kW]10.0
Teža (kg)42
Število faz3-fazni
Število MPPT2
Tryb pracyHybrydowy
  • Nazivna izhodna moč AC: 10 kW
  • Največja vhodna moč DC: 16 kW
  • Dva neodvisna MPPT vhoda: Za največjo izrabo energije
  • Trije vhodi za nize: Ponujajo prilagodljivost pri namestitvi
  • Širok razpon PV vhodne napetosti: Delovanje od 200 do 850 V
  • Združljivost z nizkonapetostnimi baterijami: Podpira 48V litij-ionske in svinčeno-kislinske baterije
  • Maksimalni tok polnjenja/praznjenja baterije: Do 290 A (odvisno od vira)
  • Visoka učinkovitost: Dosega do 97,6%
  • Širok razpon delovne temperature: Od -40 do +60 °C