Solis S6-EH3P10K02-NV-YD-L 10 kW
VAT: 23%
arba 0% įmonėms ES
Sandėlys [PL] Wałbrzych
Siuntimo kaina
17 Prekės
SKU: 27656
Aprašymas
Charakteristikos
Garantija5
Galia [kW]10.0
Svoris (kg)42
Fazių skaičius3 fazių
MPPT skaičius2
Tryb pracyHybrydowy
Solis S6-EH3P10K02-NV-YD-L 10 kW trifazis hibridinis inverteris yra pažangus sprendimas, skirtas gyvenamųjų namų saulės energijos kaupimo sistemoms. Šis inverteris užtikrina patikimą ir efektyvų energijos valdymą, leidžiantį optimizuoti energijos vartojimą ir sumažinti priklausomybę nuo tinklo.
  • Trifazis hibridinis inverteris: skirtas gyvenamųjų namų saulės energijos kaupimo sistemoms.
  • Suderinamas su žemos įtampos baterijomis: palaiko 48 V ličio jonų ir švino rūgšties baterijas iš įvairių gamintojų.
  • Du atsarginiai prievadai: skirti svarbių ir nesvarbių apkrovų valdymui.
  • 200% perkrovos galimybė: 10 sekundžių.
  • Nesubalansuotos trifazės ir pusbangės apkrovos: palaikomos.
  • Energijos valdymas: viršūnės galios apribojimo režimas ir dinaminis tarifų valdymas.
  • Integruotas valdymas: skirtas SG-ready šilumos siurbliams.
  • Aukštos galios PV moduliai: palaiko iki 20 A įėjimo srovę vienai grandinei.